Araştırma kelimesi özel dedektiflik ile birleştirildiğinde insanların aklına öncelikle karı-koca takibi geliyor.Oysa araştırma kavramı adres araştırması,mal varlığı araştırması gibi birçok konuyu kapsıyor ve biz bile zaman zaman hiç düşünmediğimiz konularla karşılaşabiliyoruz.Oturmak için daire satın almak isteyen şahsın,apartmanda bir huzursuzluğun olup olmadığını,geçimsiz veya sorun çıkaran ailelerin bulunup bulunmadığını öğrenmek istemesi gibi.  Ayrıca çok hassas ve önemli adli davalarda eksik olduğu düşünülen kanıtları ve ayrıca tanıkları araştırarak hukuk bürolarına ve dava taraflarına destek vermekteyiz.

Çalışma alanlarımız bölümünde bazı başlıkları sıralamış olsak da,daha farklı talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZEL DEDEKTİFLERDEN NELER TALEP ETMELİSİNİZ   

Özel dedektifler olarak bizlerden hem bizim hem de sizin yasal önünde suçlu durumuna düşmememiz için konusu suç teşkil eden hiç bir şey talep etmemelisiniz. Konusu suç teşkil edecek taleplere şu örnekleri verebiliriz. Mesken veya iş yerlerine dinleme cihazı veya gizli kamera yerleştirmek  gibi.

Bu gibi bilgi ve belgeler yargıda delil teşkil etmediği gibi sizi de suçlu durumuna düşürür. Bunlara bazı özel dedektifler aracılığı ile veya hatır-gönül ilişkisi ile ulaşmanın size verebileceği zararlar şunlardır. Birincisi haklı olduğunuz bir davada haksız duruma düşersiniz. İkincisi karşı tarafın eline koz vermiş olursunuz. Üçüncüsü ise sahip olacağınız tüm maddi ve manevi haklardan mahrum kalırsınız. Bu nedenlerden dolayı sorunlarınızı özel dedektiflerden  araştırma, inceleme, değerlendirme ve belgelendirme konularında yardım talebinde bulunarak çözebilirsiniz.