yon-dedektiflik

Bizler uzun yıllar Emniyet Teşkilatı’nın çeşitli birimlerinde dedektif olarak görev yapıp emekli olmuş kişilerce bir araya gelmiş bir ekibiz.Yaklaşık yirmi yıl boyunca şahıs firması olarak banka ve finans kuruluşları adına, borçlu araştırması alanında faaliyet gösterdik. Gelen yoğun talep üzerine ise 2010 yılında birleşip şirketleşerek sizlere özel dedektiflik alanında da hizmet vermeye başladık.

Gizlilik,kişilik haklarına saygı,doğru ve dürüst bilgi paylaşımı ile yüzde yüz memnuniyet garantisi ana ilkelerimiz olduğundan,bize güvenenlerin güvenlerini boşa çıkarmadığımız gibi,iş bitiminde hepsi ile dost olduk. Başarısızlığı hiç tatmayışımızın nedeni de bu perspektiftir.

Genel yöneticimizin çeyrek asırdır sahibi olduğu eğitim ve niteliklere tüm kadromuz da sahiptir. Türkiye’de kalıplaşmış bir dedektiflik yasası olmayışından faydalanan ve dedektiflikle uzaktan yakından hiç bir ilgisi olmayan bazı fırsatçılarla,işin uzmanlarını ayırt etmenizi öneririz.

Sitemizi mümkün olduğunca sade ve net bilgilerle düzenlemeye özen gösterdik. Bu nedenle de, ne kafa karıştırıcı bilgi, ne de yanıltıcı görsel koyup; kendimizi olduğumuzdan farklı yada büyük göstermekten uzak durduk. Bizler özel dedektifleriz ve dürüstçe özel dedektiflik yaparız. Bu nedenle kendimizi size başarılarımızla ve gizliliğinize gösterdiğimiz özenle kanıtlarız.

Yön Dedektiflik; ULUDAĞ GRUP ARAŞTIRMA VE ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. bünyesinde oluşturulmuş bir markadır. Şirket merkezimiz Çayyolu’nda olup web sitemizdeki Olgunlar Sokak adresimiz ise bize daha kolay ulaşabilmeniz için irtibat bürosu olarak kullanılmaktadır.

buyuk_629aefac

buyuk_629aefac

buyuk_629aefac

buyuk_277aefac

buyuk_876aefac

buyuk_629aefac